SIT1618BAA1-28N
SiTimeSiTime
SiTime
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1618BAA1-28N
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS
Fitxak: 1.SIT1618BAA1-28N.pdf2.SIT1618BAA1-28N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SIT1618BAA1-28Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1618BAA1-28N fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9906 pcs Datuen fitxa 1.SIT1618BAA1-28N.pdf2.SIT1618BAA1-28N.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Series SiT1618B balorazio -
Irteera LVCMOS, LVTTL Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.030" (0.76mm)
Funtzio - Egonkortasun maiztasuna (guztira) -
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.7mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 7.3728MHz ~ 48MHz