SIT1618BA-83-33E-30.000000T
SiTimeSiTime
SIT1618BA-83-33E-30.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1618BA-83-33E-30.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Fitxak: SIT1618BA-83-33E-30.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT1618BA-83-33E-30.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1618BA-83-33E-30.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84351 pcs Datuen fitxa SIT1618BA-83-33E-30.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT1618
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 30MHz
Deskribapen zehatza 30MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.7mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.5mA Base erresonatzailea MEMS