SIT1618BA-82-33S-40.000000Y
SiTimeSiTime
SIT1618BA-82-33S-40.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1618BA-82-33S-40.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Fitxak: SIT1618BA-82-33S-40.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT1618BA-82-33S-40.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1618BA-82-33S-40.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63588 pcs Datuen fitxa SIT1618BA-82-33S-40.000000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT1618
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 40MHz
Deskribapen zehatza 40MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.7mA