SIT1618BA-13-33S-16.000000D
SiTimeSiTime
SIT1618BA-13-33S-16.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1618BA-13-33S-16.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Fitxak: SIT1618BA-13-33S-16.000000D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT1618BA-13-33S-16.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1618BA-13-33S-16.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89876 pcs Datuen fitxa SIT1618BA-13-33S-16.000000D.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SiT1618
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 16MHz
Deskribapen zehatza 16MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.7mA