SIT1618AEE2-25S
SiTimeSiTime
SiTime
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1618AEE2-25S
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS
Fitxak: 1.SIT1618AEE2-25S.pdf2.SIT1618AEE2-25S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SIT1618AEE2-25Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1618AEE2-25S fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8172 pcs Datuen fitxa 1.SIT1618AEE2-25S.pdf2.SIT1618AEE2-25S.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SiT1618 balorazio -
Irteera LVCMOS, LVTTL Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.030" (0.76mm)
Funtzio Standby Egonkortasun maiztasuna (guztira) -
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.2mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 8.5µA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 7.3728MHz ~ 48MHz