SIT1602BIR8-25E
SiTimeSiTime
SIT1602BIR8-25E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602BIR8-25E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD
Fitxak: 1.SIT1602BIR8-25E.pdf2.SIT1602BIR8-25E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT1602BIR8-25Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602BIR8-25E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39319 pcs Datuen fitxa 1.SIT1602BIR8-25E.pdf2.SIT1602BIR8-25E.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series SiT1602 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.039" (1.00mm) Funtzio Enable/Disable
Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±20ppm Maiztasuna Egonkortasuna -
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.2mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.2mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 3.57MHz ~ 77.76MHz