SIT1602BIL11-33E-48.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602BIL11-33E-48.000000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602BIL11-33E-48.000000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT1602BIL11-33E-48.000000E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT1602BIL11-33E-48.000000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602BIL11-33E-48.000000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 132746 pcs Datuen fitxa SIT1602BIL11-33E-48.000000E.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SiT1602B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak SIT1602BIL11-33E-48.00000E
SIT1602BIL11-33E-48.00000E-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 48MHz Deskribapen zehatza 48MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.2mA