SIT1602BCU7-30E
SiTimeSiTime
SIT1602BCU7-30E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602BCU7-30E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM EN/DS
Fitxak: 1.SIT1602BCU7-30E.pdf2.SIT1602BCU7-30E.pdf
  • Mezua
SIT1602BCU7-30Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602BCU7-30E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM EN/DS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51286 pcs Datuen fitxa 1.SIT1602BCU7-30E.pdf2.SIT1602BCU7-30E.pdf
Tentsioa - hornidura 3V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series SiT1602 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Enable/Disable
Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±20ppm Maiztasuna Egonkortasuna -
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.2mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 3.57MHz ~ 77.76MHz