SIT1602BC-82-18N-33.000000X
SiTimeSiTime
SIT1602BC-82-18N-33.000000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602BC-82-18N-33.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 3
Fitxak: SIT1602BC-82-18N-33.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT1602BC-82-18N-33.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602BC-82-18N-33.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105364 pcs Datuen fitxa SIT1602BC-82-18N-33.000000X.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT1602B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 33MHz
Deskribapen zehatza 33MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA