SIT1602BC-73-18S-14.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602BC-73-18S-14.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602BC-73-18S-14.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 1.8V, 1
Fitxak: SIT1602BC-73-18S-14.000000D.pdf
  • Mezua
SIT1602BC-73-18S-14.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602BC-73-18S-14.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 1.8V, 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185573 pcs Datuen fitxa SIT1602BC-73-18S-14.000000D.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Series SiT1602B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 14MHz
Deskribapen zehatza 14MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA