SIT1602BC-72-18S-50.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602BC-72-18S-50.000000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602BC-72-18S-50.000000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT1602BC-72-18S-50.000000E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT1602BC-72-18S-50.000000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602BC-72-18S-50.000000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140940 pcs Datuen fitxa SIT1602BC-72-18S-50.000000E.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Series SiT1602B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 50MHz
Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA