SIT1602BC-23-33S-24.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602BC-23-33S-24.000000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602BC-23-33S-24.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT1602BC-23-33S-24.000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
SIT1602BC-23-33S-24.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602BC-23-33S-24.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73842 pcs Datuen fitxa SIT1602BC-23-33S-24.000000G.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT1602B
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak 1473-1778-1 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 24MHz Deskribapen zehatza 24MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.2mA