SIT1602BC-11-28S-26.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602BC-11-28S-26.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602BC-11-28S-26.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 2
Fitxak: SIT1602BC-11-28S-26.000000D.pdf
  • Mezua
SIT1602BC-11-28S-26.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602BC-11-28S-26.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 153475 pcs Datuen fitxa SIT1602BC-11-28S-26.000000D.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SiT1602B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 26MHz
Deskribapen zehatza 26MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA