SIT1602AI-31-18E-26.000000Y
SiTimeSiTime
SIT1602AI-31-18E-26.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602AI-31-18E-26.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 1.8V 26MHZ OE
  • Mezua
SIT1602AI-31-18E-26.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602AI-31-18E-26.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 1.8V 26MHZ OE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)