SIT1602AI-22-33E-4.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602AI-22-33E-4.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602AI-22-33E-4.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 4MHZ OE
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SIT1602AI-22-33E-4.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602AI-22-33E-4.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 4MHZ OE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Beste izenak 1473-30947-2
SIT1602AI-22-33E-4.000000D-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Deskribapen zehatza Oscillator 4-SMD, No Lead