SIT1602AI-21-33E-10.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602AI-21-33E-10.000000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602AI-21-33E-10.000000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 10MHZ
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT1602AI-21-33E-10.000000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602AI-21-33E-10.000000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 10MHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)