SIT1602ACE7-XXS
SiTimeSiTime
SIT1602ACE7-XXS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602ACE7-XXS
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG H/LV-CMOS 2.25-3.63V
Fitxak: 1.SIT1602ACE7-XXS.pdf2.SIT1602ACE7-XXS.pdf3.SIT1602ACE7-XXS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT1602ACE7-XXSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602ACE7-XXS fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG H/LV-CMOS 2.25-3.63V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series SiT1602 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS, LVCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Standby
Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±20ppm Maiztasuna Egonkortasuna -
Deskribapen zehatza XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Standby 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.3µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 3.75MHz ~ 77.76MHz