SIT1602AC-83-33E-10.000000T
SiTimeSiTime
SIT1602AC-83-33E-10.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602AC-83-33E-10.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 10MHZ OE
  • Mezua
SIT1602AC-83-33E-10.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602AC-83-33E-10.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 10MHZ OE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)