SIT1602AC-71-25S-24.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602AC-71-25S-24.000000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602AC-71-25S-24.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 2.5V 24MHZ
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
SIT1602AC-71-25S-24.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602AC-71-25S-24.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 2.5V 24MHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Series SiT1602
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS, LVCMOS
Beste izenak SIT1602AC-71-25S-24.000000GCT Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 24MHz Deskribapen zehatza 24MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.2mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4mA