SIT1602AC-33-33E-48.000000Y
SiTimeSiTime
SIT1602AC-33-33E-48.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602AC-33-33E-48.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 48MHZ OE
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT1602AC-33-33E-48.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602AC-33-33E-48.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 48MHZ OE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Beste izenak SIT1602AC-33-33E-48.00000Y
SIT1602AC-33-33E-48.00000Y-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Deskribapen zehatza Oscillator 4-SMD, No Lead