SIT1602AC-13-33E-25.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602AC-13-33E-25.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602AC-13-33E-25.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 25MHZ OE
  • Mezua
SIT1602AC-13-33E-25.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602AC-13-33E-25.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 25MHZ OE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)