S202S12F
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
S202S12F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S202S12F
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V
Fitxak: S202S12F.pdf
  • Mezua
S202S12Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S202S12F fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3685 pcs Datuen fitxa S202S12F.pdf
Tentsioa - Karga 80V ~ 240V Tentsioa - Input 1.2VDC
Amaiera estiloa PC Pin Hornitzaileen gailuen paketea 4-SIP
Series S202 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SIP Irteerako mota AC, Zero Cross
Beste izenak 425-2405-5 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 8A
Zirkuitua SPST-NO (1 Form A)
Produktu erlazionatuak
S202SE1
S202SE1
fabrikatzaileak: Sharp Microelectronics
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V
Stockean: 4003 pcs
Deskarga: S202SE1.pdf
RFQ
S202S11F
S202S11F
Stockean: 3080 pcs
Deskarga: S202S11F.pdf
RFQ
S202S12
S202S12