S201S06F
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
S201S06F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S201S06F
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 3A 80-240V
Fitxak: S201S06F.pdf
  • Mezua
S201S06Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S201S06F fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 3A 80-240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6783 pcs Datuen fitxa S201S06F.pdf
Tentsioa - Karga 80V ~ 240V Tentsioa - Input 1.2VDC
Amaiera estiloa PC Pin Hornitzaileen gailuen paketea 4-SIP
Series S201 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SIP Irteerako mota AC, Zero Cross
Beste izenak 425-1244-5
425-2401-5-ND
S201S06V
Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 3A
Zirkuitua SPST-NO (1 Form A)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S202031MS02G
S202031MS02G
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
Stockean: 14803 pcs
Deskarga: S202031MS02G.pdf
RFQ
S201DL
S201DL
fabrikatzaileak: Johanson Technology
deskribapena: CAP KIT CERAMIC 0.3PF-33PF 560PC
Stockean: 1753 pcs
Deskarga: S201DL.pdf
RFQ
S202
S202
fabrikatzaileak: Swanstrom Tools
deskribapena: CUTTER STANDOFF ANTISHOCK SHEAR
Deskarga: S202.pdf
S201TL
S201TL
deskribapena: CAP KIT CER 0.2PF-6.8PF 1400PCS
Deskarga: S201TL.pdf
S201E
S201E
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SCR NON-SENSITIVE GATE 1.0A 200V
Deskarga: S201E.pdf
S201ERP
S201ERP
deskribapena: SCR 200V 1A TO92