S102S01F
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
S102S01F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S102S01F
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 8A 80-120V
Fitxak: S102S01F.pdf
  • Mezua
S102S01Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S102S01F fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 8A 80-120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4992 pcs Datuen fitxa S102S01F.pdf
Tentsioa - Karga 80V ~ 120V Tentsioa - Input 1.2VDC
Amaiera estiloa PC Pin Hornitzaileen gailuen paketea 4-SIP
Series S102 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SIP Irteerako mota AC
Beste izenak 425-2389-5 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 8A
Zirkuitua SPST-NO (1 Form A)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S102M43Z5P283L5R
S102M43Z5P283L5R
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP CER 1000PF 1.5KV Z5P RADIAL
Stockean: 1137559 pcs
Deskarga: S102M43Z5P283L5R.pdf
RFQ
S102S01
S102S01
fabrikatzaileak: Sharp Microelectronics
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 8A 80-120V