PT100MF0MP
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PT100MF0MP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PT100MF0MP
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena PHOTO TRANS BLACK LENS 910NM SMD
Fitxak: PT100MF0MP.pdf
  • Mezua
PT100MF0MPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PT100MF0MP fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena PHOTO TRANS BLACK LENS 910NM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3842 pcs Datuen fitxa PT100MF0MP.pdf
Uhin-luzera 910nm Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 35V
Angeluen ikuspegia 30° Series *
Energia - Max 75mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, No Lead Beste izenak 425-1006-2
Orientazio Universal Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Uneko - Iluna (Id) (Max) 100nA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 20mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PT100R-1000-VM
PT100R-1000-VM
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 100UH 3.5A 80 MOHM TH