PR39MF12NSZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PR39MF12NSZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PR39MF12NSZ
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V
Fitxak: PR39MF12NSZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PR39MF12NSZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PR39MF12NSZ fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4973 pcs Datuen fitxa PR39MF12NSZ.pdf
Tentsioa - Karga 0V ~ 240V Tentsioa - Input 1.2VDC
Amaiera estiloa PC Pin Hornitzaileen gailuen paketea 8-DIP
Series PR39MF Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads Irteerako mota AC
Beste izenak 425-1202-5 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 900mA
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads