PR26MF12NSZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PR26MF12NSZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PR26MF12NSZ
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-120V
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PR26MF12NSZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PR26MF12NSZ fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-120V Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5805 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Karga 0V ~ 120V Tentsioa - Input 1.2VDC
Amaiera estiloa PC Pin Hornitzaileen gailuen paketea 8-DIP
Series PR26MF Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads Irteerako mota AC
Beste izenak 425-1184-5 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 600mA
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads