PQ7DV10B
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ7DV10B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQ7DV10B
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P
Fitxak: PQ7DV10B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PQ7DV10Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQ7DV10B fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3949 pcs Datuen fitxa PQ7DV10B.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 10A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) 7V Tentsioa - Input (Max) 10V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-3P Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3P-3, SC-65-3 PSRR 55dB (120Hz)
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 425-1755-5 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 7 V 10A TO-3P Uneko - Irteera 10A
Kontrolatzeko eginbideak Enable
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PQ7DV5J0000H
PQ7DV5J0000H
fabrikatzaileak: Sharp Microelectronics
deskribapena: IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P
Stockean: 5025 pcs
Deskarga: PQ7DV5J0000H.pdf
RFQ
PQ7RV4
PQ7RV4
deskribapena: IC REG LIN POS ADJ 4.6A TO220-4
Stockean: 5166 pcs
Deskarga: PQ7RV4.pdf
RFQ
PQ7DV10
PQ7DV10
deskribapena: IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P