PQ25VB012FZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ25VB012FZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQ25VB012FZ
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5
Fitxak: PQ25VB012FZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PQ25VB012FZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQ25VB012FZ fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 51936 pcs Datuen fitxa PQ25VB012FZ.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) 25V Tentsioa - Input (Max) 27V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-5 Formed Leads PSRR 55dB (120Hz)
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 425-1725-5 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 25 V 1A TO-220-5
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 7mA Uneko - Irteera 1A