LS027B7DH01-DU
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LS027B7DH01-DU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LS027B7DH01-DU
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena LCD TFT 2.7" 400X240
Fitxak: LS027B7DH01-DU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
LS027B7DH01-DUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LS027B7DH01-DU fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena LCD TFT 2.7" 400X240 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1265 pcs Datuen fitxa LS027B7DH01-DU.pdf
Ikuspegi eremua 58.80mm W x 35.28mm H Pantaila taktila -
Series - Beste izenak 425-2909
Interface SPI Kolore grafikoak -
Dotaren tamaina - Dot pixelak 400 x 240
Dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H Bistaratze mota TFT - Monochrome
Bistaratze modua Transflective Diagonal pantaila tamaina 2.7" (68.58mm)
Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transflective TFT - Monochrome SPI 2.7" (68.58mm) 400 x 240 Atzeko argia -