LQ201U1LW32
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQ201U1LW32
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena LCD TFT 20.1" 1600X1200 UXGA
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 120 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 120 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
LQ201U1LW32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQ201U1LW32 fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena LCD TFT 20.1" 1600X1200 UXGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 120 pcs Datuen fitxa
Ikuspegi eremua 408.00mm W x 306.00mm H Pantaila taktila -
Series - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface LVDS
Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB) Dotaren tamaina -
Dot pixelak 1600 x 1200 (UXGA) Dot Pitch 0.26mm W x 0.26mm H
Bistaratze mota TFT - Color Bistaratze modua Transmissive
Diagonal pantaila tamaina 20.1" (510.54mm) Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 20.1" (510.54mm) 1600 x 1200 (UXGA)