LQ043T3DX04
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQ043T3DX04
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA
Fitxak:
  • Mezua
LQ043T3DX04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQ043T3DX04 fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4796 pcs Datuen fitxa
Ikuspegi eremua 95.04mm W x 53.86mm H Pantaila taktila -
Series - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Parallel, 24-Bit (RGB)
Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB) Dotaren tamaina 0.20mm W x 0.20mm H
Dot pixelak 480 x 272 Dot Pitch -
Bistaratze mota TFT - Color Bistaratze modua Transmissive
Diagonal pantaila tamaina 4.3" (109.22mm) Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272