ST20100C
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
ST20100C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST20100C
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Fitxak: ST20100C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ST20100Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST20100C fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88207 pcs Datuen fitxa ST20100C.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 750mV @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 1655-1256
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 300µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ST20100
ST20100
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 100V TO220AC