ST1300ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
ST1300ATR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST1300ATR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 300V 1A SMA
Fitxak: ST1300ATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50000 pcs
  • Mezua
ST1300ATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST1300ATR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena DIODE SCHOTTKY 300V 1A SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1439551 pcs Datuen fitxa ST1300ATR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 1A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 300V
Hornitzaileen gailuen paketea SMA (DO-214AC) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 35ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak ST1300ATRSMC Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 300V 1A Surface Mount SMA (DO-214AC) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 300V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1A Capacitance @ Vr, F 100pF @ 5V, 1MHz