ST12100STR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
ST12100STR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST12100STR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277B
Fitxak: ST12100STR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ST12100STRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST12100STR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277B Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148583 pcs Datuen fitxa ST12100STR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 700mV @ 12A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-277B Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-277, 3-PowerDFN Beste izenak 1655-1709-1
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 12A Surface Mount TO-277B
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 300µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 12A
Capacitance @ Vr, F 660pF @ 5V, 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ST121C126MAJ05
ST121C126MAJ05
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 12UF 100V X7R SMD
Stockean: 3593 pcs
Deskarga: ST121C126MAJ05.pdf
RFQ
ST120-25T1KI
ST120-25T1KI
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP TANT 120UF 25V 10% AXIAL
Stockean: 1929 pcs
Deskarga: ST120-25T1KI.pdf
RFQ
ST12100
ST12100
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO220AC