SMCJ36ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMCJ36ATR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ36ATR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SMC
Fitxak: SMCJ36ATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMCJ36ATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ36ATR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 194749 pcs Datuen fitxa SMCJ36ATR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 36V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 58.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 40V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC (DO-214AB)
Series SMCJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 1655-1648-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A Edukiera @ maiztasuna -