SMBJ60ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ60ATR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ60ATR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 60V 96.8V SMB
Fitxak: SMBJ60ATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
42000 pcs
  • Mezua
SMBJ60ATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ60ATR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena TVS DIODE 60V 96.8V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1323506 pcs Datuen fitxa SMBJ60ATR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 60V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 96.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 66.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB (DO-214AA)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ60ATRSMC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Edukiera @ maiztasuna -