SMBJ58ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ58ATR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ58ATR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V SMB
Fitxak: SMBJ58ATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
42000 pcs
  • Mezua
SMBJ58ATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ58ATR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1469177 pcs Datuen fitxa SMBJ58ATR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 93.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB (DO-214AA)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ58ATRSMC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.4A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ58AE3/TR13
SMBJ58AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA
Stockean: 379433 pcs
Deskarga: SMBJ58AE3/TR13.pdf
RFQ
SMBJ58CA
SMBJ58CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 58V 93.6V SMB