SMBJ48CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ48CATR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ48CATR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 48V 77.4V SMB
Fitxak: SMBJ48CATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
42000 pcs
  • Mezua
SMBJ48CATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ48CATR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena TVS DIODE 48V 77.4V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1425613 pcs Datuen fitxa SMBJ48CATR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 48V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 77.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 53.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMB (DO-214AA) Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak SMBJ48CATRSMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.7A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ48D-M3/H
SMBJ48D-M3/H
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 48V 76.3V DO214AA
Stockean: 236735 pcs
Deskarga: SMBJ48D-M3/H.pdf
RFQ
SMBJ48CAHE3/5B
SMBJ48CAHE3/5B
deskribapena: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA
Stockean: 352973 pcs
Deskarga: SMBJ48CAHE3/5B.pdf
RFQ
SMBJ48CA-TR
SMBJ48CA-TR
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 48V 100V SMB