SMBJ45ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ45ATR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ45ATR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V SMB
Fitxak: SMBJ45ATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
42000 pcs
  • Mezua
SMBJ45ATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ45ATR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1391890 pcs Datuen fitxa SMBJ45ATR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 45V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 72.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 50V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB (DO-214AA)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ45ATRSMC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.3A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ45A-TP
SMBJ45A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Co
deskribapena: TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMB
Stockean: 794709 pcs
Deskarga: SMBJ45A-TP.pdf
RFQ
SMBJ45CA
SMBJ45CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
Stockean: 152893 pcs
Deskarga: SMBJ45CA.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 45V 72.7V SMB