SMBJ30CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ30CATR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ30CATR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Fitxak: SMBJ30CATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMBJ30CATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ30CATR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena TVS DIODE 30V 48.4V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226567 pcs Datuen fitxa SMBJ30CATR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 30V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 48.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 33.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMB (DO-214AA) Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak 1655-1976-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A