SMBJ30ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ30ATR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ30ATR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Fitxak: SMBJ30ATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
42000 pcs
  • Mezua
SMBJ30ATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ30ATR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena TVS DIODE 30V 48.4V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1524488 pcs Datuen fitxa SMBJ30ATR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 30V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 48.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 33.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB (DO-214AA)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ30ATRSMC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Edukiera @ maiztasuna -