SMBJ28CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ28CATR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ28CATR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 28V 45.4V SMB
Fitxak: SMBJ28CATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMBJ28CATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ28CATR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena TVS DIODE 28V 45.4V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1176883 pcs Datuen fitxa SMBJ28CATR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 28V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 45.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 31.1V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMB (DO-214AA) Series SMBJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak 1655-1629-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.2A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ28D-M3/H
SMBJ28D-M3/H
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 28V 44.7V DO214AA
Stockean: 671242 pcs
Deskarga: SMBJ28D-M3/H.pdf
RFQ
SMBJ28CAE3/TR13
SMBJ28CAE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi Corporation
deskribapena: TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMBJ
Stockean: 386362 pcs
Deskarga: SMBJ28CAE3/TR13.pdf
RFQ
SMBJ28CA-TR
SMBJ28CA-TR
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 28V 59V SMB