SMBJ16ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ16ATR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ16ATR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 16V 26V SMB
Fitxak: SMBJ16ATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
42000 pcs
  • Mezua
SMBJ16ATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ16ATR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena TVS DIODE 16V 26V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1237633 pcs Datuen fitxa SMBJ16ATR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 16V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 26V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 17.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB (DO-214AA)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ16ATRSMC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.1A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ16CA
SMBJ16CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 16V 26V DO214AA
Stockean: 168553 pcs
Deskarga: SMBJ16CA.pdf
RFQ
SMBJ16A-TR
SMBJ16A-TR
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 16V 34.4V SMB