SMAJ36CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMAJ36CATR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ36CATR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SMA
Fitxak: SMAJ36CATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
70000 pcs
  • Mezua
SMAJ36CATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ36CATR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1713811 pcs Datuen fitxa SMAJ36CATR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 36V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 58.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 40V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMA (DO-214AC) Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMAJ36CATRSMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A