SMAJ36ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMAJ36ATR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ36ATR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SMA
Fitxak: SMAJ36ATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
70000 pcs
  • Mezua
SMAJ36ATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ36ATR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1971258 pcs Datuen fitxa SMAJ36ATR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 36V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 58.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 40V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA (DO-214AC)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak SMAJ36ATRSMC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ36AHE3/61
SMAJ36AHE3/61
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
Stockean: 724282 pcs
Deskarga: SMAJ36AHE3/61.pdf
RFQ
SMAJ36CA R3G
SMAJ36CA R3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AC