MBRF40150CTL
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBRF40150CTL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRF40150CTL
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V ITO220AB
Fitxak: MBRF40150CTL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
MBRF40150CTLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRF40150CTL fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V ITO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 224476 pcs Datuen fitxa MBRF40150CTL.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 950mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 150V
Hornitzaileen gailuen paketea ITO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Beste izenak MBRF40150CTLSMC
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 150V