MBRF30150CTR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBRF30150CTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRF30150CTR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220
Fitxak: MBRF30150CTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MBRF30150CTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRF30150CTR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96580 pcs Datuen fitxa MBRF30150CTR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 15A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 150V
Hornitzaileen gailuen paketea ITO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Beste izenak 1655-1143
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 150V