MBRF20200
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBRF20200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRF20200
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V ITO220AC
Fitxak: MBRF20200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MBRF20200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRF20200 fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V ITO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111384 pcs Datuen fitxa MBRF20200.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 950mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea ITO-220AC Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab Beste izenak 1655-1125
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 200V Through Hole ITO-220AC
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) -
Capacitance @ Vr, F 400pF @ 5V, 1MHz