MBR20150
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBR20150 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR20150
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V TO220AC
Fitxak: MBR20150.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MBR20150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR20150 fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V TO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95491 pcs Datuen fitxa MBR20150.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 950mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 150V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AC Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-2 Beste izenak 1655-1039
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 150V Through Hole TO-220AC
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 150V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) -
Capacitance @ Vr, F 900pF @ 5V, 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBR20150CT-G1
MBR20150CT-G1
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220